Dievo žodis

Bet Jėzus atsakė: „Sek paskui mane ir palik mirusiems laidoti savo numirėlius (Mt8).
Tele Radio Padre Pio
Chorų šventė „Sveika, Jūrų Žvaigžde“
Autorius Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnybos informacija   


         Gegužės 26 dieną Kretingoje vyks XXII-oji Vaikų ir jaunimo bažnytinių chorų šventė „Sveika, Jūrų Žvaigžde“, į kurią tradiciškai susirenka kelios dešimtys vaikų ir jaunimo chorų ne tik iš Žemaitijos, bet ir iš visos Lietuvos.

Šventė prasidės 10.30 val. Kretingos Lurdo slėnyje, kur vyks katechezė ir chorų koncertas. Vėliau visi šventės dalyviai su vėliavomis ir giesmėmis iškilminga eisena žygiuos į bažnyčią. Ten 12 val. iškilmingas šv. Mišias aukos J.E. vyskupas Linas Vodopjanovas OFM.

 

 Idėja po Nepriklausomybės atkūrimo pradėti organizuoti chorų šventę vaikams kilo broliams pranciškonams ir prie Kretingos vienuolyno dirbusiems chorų vadovams – A. Remesai, L. Pudžiuvelytei ir G. Maironienei. Prieš du dešimtmečius užgimusi vaikų ir jaunimo bažnytinių chorų šventė tuomet buvo novatoriškas muzikos reiškinys Lietuvoje. Šiuo metu panašios šventės jau yra rengiamos ir kitose vyskupijose.

Pavadinimą „Sveika, Jūrų Žvaigžde“ įgavusi chorų šventė tradiciškai vyksta paskutinįjį Marijai skirto gegužės mėnesio šeštadienį, primindama, kad Dievo Motina kaip kelrodė Jūrų Žvaigždė nušviečia į kelionę per audringą jūrą panašų žmogaus gyvenimą. Šiemet chorų šventė vyksta ir Sekminių (Šventosios Dvasios Atsiuntimo šventės) išvakarėse.

 

Kelyje

Menas - Leo Ray

Edžio Fotomenas

Autorinės teisės ir atsakomybė

kretingospranciskonai.lt yra Interneto portalo svetainė, priklausanti Kretingos pranciškomų vienuolynui (toliau -KRETINGOSPRANCISKONAI) .
 kretingospranciskonaiI.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir etiška, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti KRETINGOSPRANCISKONAI kaip šaltinį.
 Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=""><img
border="0" src="/kretpra.JPG"
alt="KRETINGOSPRANCISKONAI"></a>

Rezultatas bus toks: 'KRETINGOSPRANCISKONAI'
 "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) KRETINGOSPRANCISKONAI  interneto puslapiuose, Jūs suteikiate KRETINGOSPRANCISKONAI autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). KRETINGOSPRANCISKONAI  neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. KRETINGOSPRANCISKONAI  gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos KRETINGOSPRANCISKONAI interneto puslapiuose be KRETINGOSPRANCISKONAI raštiško sutikimo.
 
© 2012 Kretingos Pranciškonai