Dievo žodis

Niekur pranašas nebūna be pagarbos, nebent savo tėviškėje tarp savo giminių ir savo namuose (Mk6).
Tele Radio Padre Pio
EKOLOGINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA
Autorius Lietuvos pranciškoniškasis jaunimas   

Birželio 2 d., šeštadienį, Lietuvos pranciškoniškojo jaunimo brolija visoje Lietuvoje organizuoja aplinkos tvarkymo akciją. Tą dieną savo aplinką tvarkys Vilniaus, Kretingos, Klaipėdos, Kauno, Jonavos, Telšių ir Šiaulių miestuose įsikūręs pranciškoniškasis jaunimas ir pasauliečiai pranciškonai.

Dievo Žodis sako: „Kūrinija su ilgesiu laukia, kada bus apreikšti Dievo vaikai. Mat kūrinija buvo pajungta tuštybei,– ne savo noru, bet pavergėjo valia, – su viltimi, kad ir pati kūrinija bus išvaduota iš pragaišties vergovės ir įgis Dievo vaikų garbės laisvę“ (Rom 8,19-21). Šventasis Pranciškus Asyžietis, Bažnyčios paskirtas gamtos globėju, savo broliais ir sesėmis vadino visą kūriniją.

Tačiau ne mažiau svarbi jam buvo ir širdies ekologija – švarumas nuo nuodėmės ir visokio blogio. Ekologinė akcija – tai kvietimas palaikyti gamtos ir širdies švarą. Kretingoje ši akcija prasidės 11.30 val. malda Kankinių koplyčioje, 12.30-16.30 val. kartu rinksime šiukšles, 18 val. šv. Mišios bažnyčioje, po jų - šventė refektoriuje. Turėkite tam tinkamą aprangą ir apavą, o pirštinių ir šiukšlių maišų visiems parūpinsime. Telefonas pasiteirauti: 8-648-20913 (Ieva). Kviečiame dalyvauti gausiai ir su gera nuotaika!

Apie tvarkymąsi kituose miestuose kviečiame teirautis nurodytais telefonais: Vilnius - 8 688 23531 (Joana); Kaunas - 8 614 69320 (Paulina); Klaipėda - 8 690 56942 (Brigita); Šiauliai - 8 643 45976 (Paulius); Telšiai - 8 625 22078 (Agnė); Jonava - 8 625 24035 (Greta) ir Kretinga - 8 603 71363 (Alberta).

www.jaupra.lt

 

Kelyje

Menas - Leo Ray

Edžio Fotomenas

Autorinės teisės ir atsakomybė

kretingospranciskonai.lt yra Interneto portalo svetainė, priklausanti Kretingos pranciškomų vienuolynui (toliau -KRETINGOSPRANCISKONAI) .
 kretingospranciskonaiI.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir etiška, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti KRETINGOSPRANCISKONAI kaip šaltinį.
 Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=""><img
border="0" src="/kretpra.JPG"
alt="KRETINGOSPRANCISKONAI"></a>

Rezultatas bus toks: 'KRETINGOSPRANCISKONAI'
 "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) KRETINGOSPRANCISKONAI  interneto puslapiuose, Jūs suteikiate KRETINGOSPRANCISKONAI autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). KRETINGOSPRANCISKONAI  neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. KRETINGOSPRANCISKONAI  gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos KRETINGOSPRANCISKONAI interneto puslapiuose be KRETINGOSPRANCISKONAI raštiško sutikimo.
 
© 2012 Kretingos Pranciškonai