Dievo žodis

Kiekvienas, kuris save aukština, bus pažemintas, o kuris save žemina, bus išaukštintas(Lk14).
Tele Radio Padre Pio
Kiti straipsniai
T.Venclova: „Poeto tikslas – palikti pėdsaką“
Autorius Paulius JURKEVIČIUS   
Vieno iškiliausių išeivijos poetų Tomo Venclovos susitikimų su skaitytojais maršrutas pastaruoju metu driekiasi per visą EuropąPrieš savaitę 71 metų poetas dalijo autografus Romoje, o praėjusį penktadienį kalbėjo apie sovietinę okupaciją Londone.


Po kūrybos vakaro Romoje T.Venclova sutiko su „Lietuvos ryto“ korespondentu pasikalbėti, kuo šiandien gyvena Lietuva ir pasaulis.


Skaityti toliau...
 
Vienuoliai sielas guos vigvame
Autorius Virginija Spurytė   Onkologijos dienos centrą norintys įkurti broliai pranciškonai ryžtingi: jei nebus leista pradėti statybų, jie ketina žmones priiminėti pasistatytame vigvame – indėnų palapinėje.

Švento Prančiškaus onkologijos centras duris turėjo atverti jau šiemet, tačiau iki šiol net nepradėtos jo statybos.

Savivaldybė panaudos sutartimi vienuoliams yra perdavusi 2,4 hektaro ploto sklypą netoli Klaipėdos universitetinės ligoninės Onkologijos departamento.

Dar 2007 metais šiame sklype buvo pašventinti būsimojo dienos centro kertiniai akmenys, tačiau tolimesni darbai įstrigo.

Skaityti toliau...
 
Vasario 16-ąją išskleisti "Žuvėdros" sparnai
Autorius Gražina JUODYTĖ   

Kaip ir kiekvienais metais, pilietiškai nusiteikę Klaipėdos miesto gyventojai Vasario 16-osios proga vakar susirinko Atgimimo aikštėje. O po keleto valandų žmonės traukė į Žvejų rūmus, kur buvo pagerbti ir šešiolika akcijos "Aš - pilietis" nominantų bei paskelbtas reikšmingiausias metų darbas.

Skaityti toliau...
 
Išrinkti dar šešiolika pilietiškiausiųjų
Autorius Gražina JUODYTĖ   

Vakar komisija, kurią sudarė pernai uostamiesčio savivaldybės organizuotos akcijos "Aš - pilietis" laureatai, išrinko šių metų pilietiškiausius klaipėdiečius.

Prieš pradedant balsuoti, kilo aistringa diskusija, kas apskritai yra pilietis, ar renkami Klaipėdos piliečiai, ar Lietuvos piliečiai, ar į kandidatų sąrašus galima įrašyti tokius garbingus žmones, kaip šviesaus atminimo Marijos Taikos Karalienės bažnyčios klebonas Bronislovas Burneikis, ir dar daugiau įvairiausių klausimų kilo garbingiems pernai pilietiškiausiais pripažintiems šiemetinės komisijos nariams. Tačiau aistroms kiek aprimus, kiekvienas pernykštės akcijos laureatas rinko savo favoritus iš 44 miestelėnų pasiūlytų kandidatų, ir pagal surinktus komisijos narių balsus šiųmetinis pilietiškiausiųjų šešioliktukas išsirikiavo taip:

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Galas >>

Page 1 iš 9

Kelyje

Menas - Leo Ray

Edžio Fotomenas

Autorinės teisės ir atsakomybė

kretingospranciskonai.lt yra Interneto portalo svetainė, priklausanti Kretingos pranciškomų vienuolynui (toliau -KRETINGOSPRANCISKONAI) .
 kretingospranciskonaiI.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir etiška, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti KRETINGOSPRANCISKONAI kaip šaltinį.
 Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=""><img
border="0" src="/kretpra.JPG"
alt="KRETINGOSPRANCISKONAI"></a>

Rezultatas bus toks: 'KRETINGOSPRANCISKONAI'
 "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) KRETINGOSPRANCISKONAI  interneto puslapiuose, Jūs suteikiate KRETINGOSPRANCISKONAI autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). KRETINGOSPRANCISKONAI  neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. KRETINGOSPRANCISKONAI  gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos KRETINGOSPRANCISKONAI interneto puslapiuose be KRETINGOSPRANCISKONAI raštiško sutikimo.
 
© 2012 Kretingos Pranciškonai