Dievo žodis

Bet jūs mylėkite savo priešus, darykite gera ir skolinkite nieko nesitikėdami (Lk6).
Tele Radio Padre Pio
Vasario 16-oji
Autorius Fotografas Algis Darongauskas   
Skaityti toliau...
 
Gaudžia istoriniai vargonai
Autorius Balys Vaitkus   

SENOSIOS MUZIKOS KONCERTAS IŠ CIKLO “GAUDŽIA ISTORINIAI VARGONAI”

2009-08-23, 13.30 val. Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai (Pranciškonų) bažnyčioje

- PROGRAMA -

Henry Purcell (1659-1695)
Odė Karalienės Marijos gimtadieniui: “ATEIKITE, MENO SŪNŪS”
Skaityti toliau...
 
Apreiškimas Švč. M. Marijai
Autorius nežinomas   
 
Jonas Karolis Chodkevičius
Autorius Julius Kanarskas   

Jonas Karolis Chodkevičius – LDK didysis etmonas ir Vilniaus vaivada (1560–1621) (Kretingos muziejaus ikonografijos rinkinys)      Didžiausias nuopelnas Kretingos istorijoje tenka vienam žymiausių XVII amžiaus pradžios Europos karvedžių, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valstybės (LDK) ir karo veikėjui, Kretingos bažnyčios, vienuolyno, miesto ir mokyklos įkūrėjui Jonui Karoliui Chodkevičiui. 

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 Sekantis > Galas >>

Kelyje

Menas - Leo Ray

Edžio Fotomenas

Autorinės teisės ir atsakomybė

kretingospranciskonai.lt yra Interneto portalo svetainė, priklausanti Kretingos pranciškomų vienuolynui (toliau -KRETINGOSPRANCISKONAI) .
 kretingospranciskonaiI.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir etiška, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti KRETINGOSPRANCISKONAI kaip šaltinį.
 Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=""><img
border="0" src="/kretpra.JPG"
alt="KRETINGOSPRANCISKONAI"></a>

Rezultatas bus toks: 'KRETINGOSPRANCISKONAI'
 "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) KRETINGOSPRANCISKONAI  interneto puslapiuose, Jūs suteikiate KRETINGOSPRANCISKONAI autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). KRETINGOSPRANCISKONAI  neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. KRETINGOSPRANCISKONAI  gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos KRETINGOSPRANCISKONAI interneto puslapiuose be KRETINGOSPRANCISKONAI raštiško sutikimo.
 
© 2012 Kretingos Pranciškonai