Dievo žodis

Bet Jėzus atsakė: „Sek paskui mane ir palik mirusiems laidoti savo numirėlius (Mt8).
Tele Radio Padre Pio
Brolio skiltis
EKOLOGINĖ APLINKOS TVARKYMO AKCIJA
Autorius Lietuvos pranciškoniškasis jaunimas   

Birželio 2 d., šeštadienį, Lietuvos pranciškoniškojo jaunimo brolija visoje Lietuvoje organizuoja aplinkos tvarkymo akciją. Tą dieną savo aplinką tvarkys Vilniaus, Kretingos, Klaipėdos, Kauno, Jonavos, Telšių ir Šiaulių miestuose įsikūręs pranciškoniškasis jaunimas ir pasauliečiai pranciškonai.

Dievo Žodis sako: „Kūrinija su ilgesiu laukia, kada bus apreikšti Dievo vaikai. Mat kūrinija buvo pajungta tuštybei,– ne savo noru, bet pavergėjo valia, – su viltimi, kad ir pati kūrinija bus išvaduota iš pragaišties vergovės ir įgis Dievo vaikų garbės laisvę“ (Rom 8,19-21). Šventasis Pranciškus Asyžietis, Bažnyčios paskirtas gamtos globėju, savo broliais ir sesėmis vadino visą kūriniją.

Skaityti toliau...
 
Pranciškoniškojo jaunimo Pažadas
Autorius Kretingos Jaupra brolija   

Gegužės 31 d., per Švč. M. Marijos Apsilankymo šventę, 18 val., Kretingos bažnyčioje vyks pranciškoniškojo jaunimo Pažado šventė. Jaunimo Mišių metu 8 jaunuoliai duos Pranciškoniškojo jaunimo Pažadą.

Pranciškoniškasis jaunimas priklauso Pranciškoniškajai šeimai kaip Pasauliečių pranciškonų ordino (OFS) dalis. Sutrumpintai vadinamas JauPra, pranciškoniškasis jaunimas yra jaunimo brolija, pašaukta Šventosios Dvasios dalytis krikščioniško gyvenimo patirtimi pagal šv. Pranciškaus Asyžiečio dvasingumą. Pranciškoniškojo jaunimo pašaukimo kelionė, keliaujama ne pavieniui, bet kartu su broliais ir sesėmis, susideda iš kelių etapų. Pirmasis vadinasi Apsisprendimas, kai jaunas žmogus tiria, ar ši brolija tikrai yra jo bendruomenė.

Skaityti toliau...
 
Sekminių novena
Autorius Raštinė   

  
Novena išvertus į lietuvių kalbą reiškia devynios dienos. Dvasinė novenos reikšmė yra tuomet devynias dienas meldžiama Dievą malonės. Prieš Sekminių novenos metu meldžiame Dievą Šventosios Dvasios atsiuntimo. Tai daryti mus pirmiausia ragina šventasis raštas Apd 1. 1-14 kur Kristus įpareigoja savo mokinius melsti Šventosios Dvasios atėjimo. Šio pavyzdžio paskatinti ir mes laukdami Sekminių meldžiame Šventąją Dvasią ateitį į mūsų gyvenimus ir apdovanoti mus dovanomis.
Palaimintasis popiežius Jonas Paulius II kalbėdamas 2004 metų Sekminių išvakarėse pabrėžė Sekminių dvasingumo svarbą

Skaityti toliau...
 
Seminaras „Per juokus į geresnę santuoką“
Autorius Aušra Astrauskienė   

Kretingos katalikų parapijos šeimų tarnyba šių metų gegužės 4-5 dienomis kvietė į DVD seminarą. Čia amerikietis Mark Gungor - teologas, lektorius bei vienas žymiausių šeimos ir vedybinio gyvenimo konsultantų - linksmai ir net labai linksmai pasakojo apie santuokinio gyvenimo ypatumus - skirtingus kelius į širdį: dvejas smegenis „...vyrų smegenys veikia kaip atskiros dėželės: dėželė pinigams, dėželė automobiliui, dėželė...ir tuščia dėželė! Moterų smegenys veikai visai kitaip - kaip sudėtingų, tarpusavyje sujungtų laidų kamuolys“. Autorius jį prilygino greitaeigiam internetui...

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Galas >>

Page 1 iš 39

Kelyje

Menas - Leo Ray

Edžio Fotomenas

Autorinės teisės ir atsakomybė

kretingospranciskonai.lt yra Interneto portalo svetainė, priklausanti Kretingos pranciškomų vienuolynui (toliau -KRETINGOSPRANCISKONAI) .
 kretingospranciskonaiI.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir etiška, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti KRETINGOSPRANCISKONAI kaip šaltinį.
 Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=""><img
border="0" src="/kretpra.JPG"
alt="KRETINGOSPRANCISKONAI"></a>

Rezultatas bus toks: 'KRETINGOSPRANCISKONAI'
 "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) KRETINGOSPRANCISKONAI  interneto puslapiuose, Jūs suteikiate KRETINGOSPRANCISKONAI autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). KRETINGOSPRANCISKONAI  neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. KRETINGOSPRANCISKONAI  gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos KRETINGOSPRANCISKONAI interneto puslapiuose be KRETINGOSPRANCISKONAI raštiško sutikimo.
 
© 2012 Kretingos Pranciškonai