Dievo žodis

Palaiminti romieji: jie paveldės žemę (Mt5).
Tele Radio Padre Pio
Projekto misija
Autorius Benediktas Jurcys   
 
  Projektas www.kretingospranciskonai.lt  - tai Kretingos pranciškonų pastangos supažindinti svetainės lankytoją su Kretingos pranciškonų vienuolynu ir jo biblioteka, bažnyčios istorija bei nūdiena, sakraliniu paveldu, ikonografine medžiaga ir asmenybėmis, kurios kūrė šį unikalų Vakarų Lietuvos miestą.  Projektą remia Mažesniųjų Brolių Ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincija. Projektas tęstinis, dinamiškas ir nuolat atsinaujinantis.

 Projektas www.kretingospranciskonai.lt vykdys savo religinę misiją, supažindindamas svetainės lankytoją su Telšių vyskupijos ordinaro vyskupo Jono Borutos proginiu žodžiu, Kretingos katalikų parapija, veikiančiomis vienuolijomis, organizacijomis, grupėmis, jaunųjų talentų kūryba, foto, video ir meno galerija.

Projektas www.kretingospranciskonai.lt sieks kurti naują katalikų bendruomenės gyvenimo patirtį, kurioje religinė praktina būtų ne išimtis, o elgsenos taisyklė. Svetainės lankytojas kasdien galės susipažinti su kalendoriniu dienos šventuoju ir, jam užtariant, drauge pasimelsti.

Projektas www.kretingospranciskonai.lt jungs visus, kurių šaknys Kretingoje. Skirtingais istorijos laikotarpiais savo gyvenimus kūrę kretingiškiai yra laukiami savo indėliu papildyti šią svetainę. Projekto tikslas – sudaryti galimybę kiekvienam tapti įvairių diskusijų dalyviais. 

Kelyje

Menas - Leo Ray

Edžio Fotomenas

Autorinės teisės ir atsakomybė

kretingospranciskonai.lt yra Interneto portalo svetainė, priklausanti Kretingos pranciškomų vienuolynui (toliau -KRETINGOSPRANCISKONAI) .
 kretingospranciskonaiI.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir etiška, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti KRETINGOSPRANCISKONAI kaip šaltinį.
 Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=""><img
border="0" src="/kretpra.JPG"
alt="KRETINGOSPRANCISKONAI"></a>

Rezultatas bus toks: 'KRETINGOSPRANCISKONAI'
 "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) KRETINGOSPRANCISKONAI  interneto puslapiuose, Jūs suteikiate KRETINGOSPRANCISKONAI autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). KRETINGOSPRANCISKONAI  neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. KRETINGOSPRANCISKONAI  gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos KRETINGOSPRANCISKONAI interneto puslapiuose be KRETINGOSPRANCISKONAI raštiško sutikimo.
 
© 2012 Kretingos Pranciškonai