Dievo žodis

Parašyta: Žmogus gyvas ne viena duona,bet ir kiekvienu žodžiu, kuris išeina iš Dievo lūpų (Mt4).
Tele Radio Padre Pio
Vilties begimas
Bėgimas dovanos viltį ligoniams
Autorius Kristina Paukštytė   


Simbolinę popierinę plytą už 5 litus įsigyti klaipėdiečiams siūlantys savanoriai – lyg kilnios akcijos finalo šaukliai. Šį sekmadienį uostamiesčio gatvėse startuos ir finišuos labdaringas "Vilties bėgimas", kuriuo siekiama surinkti kuo daugiau lėšų brolių pranciškonų kuriamam onkologijos centrui.

Skaityti toliau...
 
Vilties bėgimas: liko dvi dienos
Autorius Gražina JUODYTĖ   
Kretingos bažnyčioje šv. mišias kunigystės 25-mečio proga aukojo Vilties bėgimo koordinatorius, idėjų generatorius brolis Benediktas (trečias iš kairės).


Vilties bėgimas visiškai priartėjo prie starto, kuris bus duotas sekmadienį 14 val. Taip sutapo, kad šiomis dienomis Vilties bėgimo koordinatorius ir idėjų generatorius brolis pranciškonas Benediktas (Sigitas Jurčys) paminėjo kunigystės 25-metį.

Tuomet irgi žydint alyvoms trys vyskupai - Liudvikas Povilonis, Vincentas Sladkevičius ir Antanas Vaičius - į kunigus šventino dvylika seminaristų, tarp kurių buvo ir brolis Benediktas.

Skaityti toliau...
 
Klaipėdos meras reklamuos plytas
Autorius Gražina JUODYTĖ   

Klaipėdos merą Rimantą Taraškevičių brolis pranciškonas Benediktas, "Vilties bėgimo" iniciatorius ir koordinatorius, įkalbėjo tapti kartoninių plytų "reklaminiu veidu".  


Klaipėdos merą Rimantą Taraškevičių brolis pranciškonas Benediktas, "Vilties bėgimo" iniciatorius ir koordinatorius, įkalbėjo tapti kartoninių plytų "reklaminiu veidu".

Vakar Klaipėdos savivaldybėje miesto meras Rimantas Taraškevičius susitiko su "Vilties bėgimo" organizatoriais, koordinatoriais ir pareigūnais, atsakingais už tvarką bei eismą mieste.

Skaityti toliau...
 
Į Klaipėdą važiuos ir Vilties traukiniai
Autorius Gražina JUODYTĖ   

Jau pagamintos Vilties bėgimo plytos savanorės Dalios Bielskytės rankose, išleisti plakatai - brolio pranciškono Benedikto.Vakar Klaipėdos apskrities viršininko administracijos vadovai vėl susitiko su Vilties bėgimo organizatoriumi broliu pranciškonu Benediktu bei šio renginio savanoriais. Į susitikimą Benediktas atėjo jau ne tuščiomis rankomis - jose buvo... plyta. Tiesa, - kartoninė.

Jau pagamintos Vilties bėgimo plytos savanorės Dalios Bielskytės rankose, išleisti plakatai - brolio pranciškono Benedikto.

Skaityti toliau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 Sekantis > Galas >>

Page 1 iš 6

Kelyje

Menas - Leo Ray

Edžio Fotomenas

Autorinės teisės ir atsakomybė

kretingospranciskonai.lt yra Interneto portalo svetainė, priklausanti Kretingos pranciškomų vienuolynui (toliau -KRETINGOSPRANCISKONAI) .
 kretingospranciskonaiI.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir etiška, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti KRETINGOSPRANCISKONAI kaip šaltinį.
 Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=""><img
border="0" src="/kretpra.JPG"
alt="KRETINGOSPRANCISKONAI"></a>

Rezultatas bus toks: 'KRETINGOSPRANCISKONAI'
 "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) KRETINGOSPRANCISKONAI  interneto puslapiuose, Jūs suteikiate KRETINGOSPRANCISKONAI autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). KRETINGOSPRANCISKONAI  neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. KRETINGOSPRANCISKONAI  gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos KRETINGOSPRANCISKONAI interneto puslapiuose be KRETINGOSPRANCISKONAI raštiško sutikimo.
 
© 2012 Kretingos Pranciškonai