Dievo žodis

Imkite ant savo pečių mano jungą ir mokykitės iš manęs, nes aš romus ir nuolankios širdies, ir jūs rasite savo sieloms atgaivą (Mt11).
Tele Radio Padre Pio
Seminaras „Per juokus į geresnę santuoką“
Autorius Aušra Astrauskienė   

Kretingos katalikų parapijos šeimų tarnyba šių metų gegužės 4-5 dienomis kvietė į DVD seminarą. Čia amerikietis Mark Gungor - teologas, lektorius bei vienas žymiausių šeimos ir vedybinio gyvenimo konsultantų - linksmai ir net labai linksmai pasakojo apie santuokinio gyvenimo ypatumus - skirtingus kelius į širdį: dvejas smegenis „...vyrų smegenys veikia kaip atskiros dėželės: dėželė pinigams, dėželė automobiliui, dėželė...ir tuščia dėželė! Moterų smegenys veikai visai kitaip - kaip sudėtingų, tarpusavyje sujungtų laidų kamuolys“. Autorius jį prilygino greitaeigiam internetui...

Taip pat sužinojome apie tai, kaip skirtingai vyrai ir žmonos renka pasitikėjimo taškus vieni kitų atžvilgiu „Jei vyras atsikėlė, pasiklojo lovą, išėjo į darbą, tai grįžęs namo jis sau paskyrė gal net per 1000 taškų, todėl jis ne visada skubės į pagalbą namų ruošoje, o moteris tuo tarpu jam už tai bus skyrusi vos ... 3 taškus. O jei moteriai pasakysi, jog tu kvieti ją romantiškam penktadienio vakarui, pasakysi, kad pasirūpinsi, kas prižiūrės vaikus, dar penktadieniui neatėjus esi gavęs daugybę iš jos taškų ir dar kaskart gauni, kai ji apie tai pasakoja draugėms“... Taip pat daugelis moterų greičiausiai buvo nustebintos teiginiu, kad vyrai nelinkę savaime susiprasti padaryti vienokius ar kitokius darbus ir jiems tai reikia net kelis kartus pakartoti.

Kitoje seminaro dalyje „Raktas į geresnį seksą“ lektorius kalbėjo apie ikisantuokinio sekso žalą posantuokiniam gyvenimui, trumpai tariant - buvo kalbama apie vyraujančių lūkesčių skirtumus santuokoje, net buvo pateikta „geriausio įmanomo sekso“ formulė...

Seminare dalyvavo apie 20 porų arba per 50 dalyvių. Pakalbinti Arūnas ir Vija (santuokoje 9 metai) sutiko, kad visi santuokoje turi „mėšlo“, bet skirtumas, kaip jį kuopsi: ar visai nekuopsi ir pasikliausi savieiga, naudosiesi pasaulietinėm vertybėmis, ar krikščioniškom? Arūnas pripažino, jog išmoko savo žmoną tiesiog išklausyti, kiekvieną kartą jos nebegelbėja. Saulius ir Anastasija (santuokoje 17 metų) pastebėjo, jog kai apie santykius santuokoje yra kalbama per juoką, tai yra daug įtikinamiau ir tada supranti, kad tai yra rimta. Vitalius ir Dalina (santuokoje 28 metai) linkėjo tokį seminarą pamatyti šeimoms, kurios santuokoje yra vos 2-3 metus. O Vidas ir Žavinta (santuokoje 25 metai) teigė, kad jį turėtų pamatyti tos poros, kurių santuoka galbūt ir griūva.

 

 

 

Kelyje

Menas - Leo Ray

Edžio Fotomenas

Autorinės teisės ir atsakomybė

kretingospranciskonai.lt yra Interneto portalo svetainė, priklausanti Kretingos pranciškomų vienuolynui (toliau -KRETINGOSPRANCISKONAI) .
 kretingospranciskonaiI.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir etiška, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti KRETINGOSPRANCISKONAI kaip šaltinį.
 Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=""><img
border="0" src="/kretpra.JPG"
alt="KRETINGOSPRANCISKONAI"></a>

Rezultatas bus toks: 'KRETINGOSPRANCISKONAI'
 "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) KRETINGOSPRANCISKONAI  interneto puslapiuose, Jūs suteikiate KRETINGOSPRANCISKONAI autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). KRETINGOSPRANCISKONAI  neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. KRETINGOSPRANCISKONAI  gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos KRETINGOSPRANCISKONAI interneto puslapiuose be KRETINGOSPRANCISKONAI raštiško sutikimo.
 
© 2012 Kretingos Pranciškonai