Dievo žodis

Kas užgauna tave per vieną skruostą, atsuk ir antrąjį; kas atima iš tavęs apsiaustą, negink ir marškinių (Lk6).
Tele Radio Padre Pio
Sekminių novena
Autorius Raštinė   

  
Novena išvertus į lietuvių kalbą reiškia devynios dienos. Dvasinė novenos reikšmė yra tuomet devynias dienas meldžiama Dievą malonės. Prieš Sekminių novenos metu meldžiame Dievą Šventosios Dvasios atsiuntimo. Tai daryti mus pirmiausia ragina šventasis raštas Apd 1. 1-14 kur Kristus įpareigoja savo mokinius melsti Šventosios Dvasios atėjimo. Šio pavyzdžio paskatinti ir mes laukdami Sekminių meldžiame Šventąją Dvasią ateitį į mūsų gyvenimus ir apdovanoti mus dovanomis.
Palaimintasis popiežius Jonas Paulius II kalbėdamas 2004 metų Sekminių išvakarėse pabrėžė Sekminių dvasingumo svarbą

, todėl ragina tikinčiuosius nuolatiniai adoracijai dieną ir naktį prieš Švenčiausiąjį Sakramentą. tai iš tikro yra tikinčiųjų kvietimas sugrįžti į aukštutinį kambarį, kur Eucharistinės kontempliacijos slėpinio suvienyti, galėtų melstis už krikščionių vienybę ir nusidėjėlių atsivertimą. Aš nuoširdžiai viliuosi, kad ši iniciatyva padės daugeliui atrasti Dvasios dovanas, kurių šaltinis yra Sekminės
(http://www.vatican.va/holy_father/john_paul_ii/homilies/2004/documents/hf_jp-ii_hom_20040529_vigil-pentecost_en.html).

 

 

Šio raginimo paskatinti visus kviečiame dalyvauti Sekminių devyndenio šventime.

Gegužės 18 d., penktadienį, prasideda maldos devyndienis, kurį šiokiadieniais ir šeštadieniais melsimės prieš vakaro šv. Mišias, 17.30 val., o sekmadienį, prieš Sumos šv. Mišias, 12 val., bažnyčioje.

Gegužės 26 d., šeštadienį, 20-22 val., bažnyčioje vyks Sekminių Vigilija, po kurios visą naktį (iki rytinių 8 val. šv. Mišių) Kankinių koplyčioje vyks naktinė Švč. Sakramento Adoracija. Prašome maldos grupes kreiptis į bažnyčios raštinę ir pasidalinti budėjimo valandas.

Visą Sekminių devyndienį bažnyčios gale bus padėta dėžė, skirta maldų intencijoms, už kurias melsimės Sekminių Vigilijos ir naktinės Švč. Sakramento Adoracijos metu bei Sekminių dienos Votyvos šv. Mišiose.

 

 

 

 

Kelyje

Menas - Leo Ray

Edžio Fotomenas

Autorinės teisės ir atsakomybė

kretingospranciskonai.lt yra Interneto portalo svetainė, priklausanti Kretingos pranciškomų vienuolynui (toliau -KRETINGOSPRANCISKONAI) .
 kretingospranciskonaiI.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir etiška, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti KRETINGOSPRANCISKONAI kaip šaltinį.
 Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=""><img
border="0" src="/kretpra.JPG"
alt="KRETINGOSPRANCISKONAI"></a>

Rezultatas bus toks: 'KRETINGOSPRANCISKONAI'
 "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) KRETINGOSPRANCISKONAI  interneto puslapiuose, Jūs suteikiate KRETINGOSPRANCISKONAI autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). KRETINGOSPRANCISKONAI  neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. KRETINGOSPRANCISKONAI  gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos KRETINGOSPRANCISKONAI interneto puslapiuose be KRETINGOSPRANCISKONAI raštiško sutikimo.
 
© 2012 Kretingos Pranciškonai