Dievo žodis

Mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa širdimi, visa siela ir visu protu. Tai didžiausias ir pirmasis įsakymas (Mt22).
Tele Radio Padre Pio
Špitolė
Autorius Benediktas Jurcys   
Arbatinė – knygynas „Špitolė“
 Atlikus kiek platesnę neoficialią apklausą, su pasididžiavimu galima konstatuoti, kad Kretingoje šalia pranciškonų vienuolyno esanti „Špitolė“ yra arbatinė, kuri Lietuvoje neturi analogo. Ne vienas atvykęs iš bet kurio miesto pasidžiaugia arbatine, kurioje prie arbatos ar kavos puodelio galima neskubant skanauti įvairiausių vienetinių „Rūtos“ rankų darbo saldainių, išsirinkti suvenyrą, knygą, dovanėlę.
„Špitolė“ savo lankytojams siūlo maždaug pusantro šimto rūšių arbatų, tarp kurių arbatos gurmanai randa retų ir vis naujų.
Kaip minėta, čia yra „Rūtos“ gaminių skyrelis, kuriame taip pat stengiamasi pateikti kuo platesnį asortimentą.
Čia taip pat galima įsigyti ir įvairiausių natūralių prieskonių bei lietuviškų žolelių gydomųjų arbatų.
Kadangi „Špitolė“ yra šalia bažnyčios, tai aktualu ir patogu čia užsukusiems įsigyti religinių prekių, žvakių, muzikinių įrašų, knygų tikėjimo, sielovados tema. Siūlomos knygos savo tematika yra ribojamos. Daugiausia koncentruojamasi į religinio, filosofinio, psichologinio pobūdžio bei meno, kultūros temas. Žinoma yra skyrelis ir vaikams, grožinės literatūros, poezijos, literatūros klasikos skyreliai.

Arbatinės antrojoje salėje visada eksponuojamos įvairios parodos. Daugiausia tapybos bei fotografijos. Savo darbus eksponuoja ne tik profesionalai, bet ir pradedantys menininkai, tautodailininkai, moksleiviai. Dažnai vyksta muzikiniai, poezijos vakarai, meno mokyklos moksleivių koncertai, pristatomos naujos knygos, muzikiniai albumai.
Visada stengiamasi, kad bet kuris užsukęs rastų čia atokvėpį nuo miesto triukšmo, dienos tempo. Ir labai džiugu, kad išeinantysis būtent tuo pasidžiaugia...

Rasa Lapienė
 

Kelyje

Menas - Leo Ray

Edžio Fotomenas

Autorinės teisės ir atsakomybė

kretingospranciskonai.lt yra Interneto portalo svetainė, priklausanti Kretingos pranciškomų vienuolynui (toliau -KRETINGOSPRANCISKONAI) .
 kretingospranciskonaiI.lt stengiasi, kad pateikiama informacija būtų tiksli ir etiška, tačiau mes negalime garantuoti 100% tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta svetainėje, padarinius.
Griežtai draudžiama "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti KRETINGOSPRANCISKONAI kaip šaltinį.
 Internete panaudota medžiaga privalo turėti HTML kodą:

<a href=""><img
border="0" src="/kretpra.JPG"
alt="KRETINGOSPRANCISKONAI"></a>

Rezultatas bus toks: 'KRETINGOSPRANCISKONAI'
 "KRETINGOSPRANCISKONAI.lt" neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) KRETINGOSPRANCISKONAI  interneto puslapiuose, Jūs suteikiate KRETINGOSPRANCISKONAI autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). KRETINGOSPRANCISKONAI  neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. KRETINGOSPRANCISKONAI  gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta. Jokie tretieji asmenys neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių, komentarų), paskelbtos KRETINGOSPRANCISKONAI interneto puslapiuose be KRETINGOSPRANCISKONAI raštiško sutikimo.
 
© 2012 Kretingos Pranciškonai